Powód do dumy

Firma Manitowoc Foodservice Polska, otrzymała Złoty Medal na Targach Polagra Gastro 2016 dla kuchenek szybkiego gotowania Merrychef za Innowacyjne rozwiązania, Idee i Zaufanie do marki.

To złote wyróżnienie jest dla nas powodem do dumy i z pewnością dowodem uznania dla wysiłków jakie podejmują specjaliści w naszej firmie, by urządzenia Merrychef były najlepszej jakości, zapewniały ultra wysoką wydajność energetyczną i były przystępne oraz łatwe w obsłudze.

Kolejnym dla nas zaszczytem jest wyróżnienie Gastronomiczny Przebój Roku 2016, które otrzymała firma Koree (dystrybutor naszych marek), w konkursie dla wystawców targów Warsaw Gastro Show 2016 za piec konwekcyjno-parowy Convotherm 4 easy touch 6.10es.

Nagroda została przyznana po raz pierwszy(I edycja targów), tym niemniej jest dużym powodem do radości. Każde wyróżnienie jest ukłonem w stronę naszej firmy, która dba o wygodę i jakość w profesjonalnej kuchni. Piece konwekcyjno-parowe Convotherm 4 są funkcjonalnie zaprojektowane, a dzięki intuicyjnej obsłudze i wielu optymalnym możliwościom przygotowywania potraw to nic innego jak perfekcja w 3 generacji urządzeń.