Jesteśmy Welbilt!

Po upływie jednego roku od czasu podziału firmy Manitowoc Company, postawiliśmy kolejny krok w naszej podróży jako niezależna firma z nową nazwą oraz nową wizualną identyfikacją bazującą na naszej nowej wizji przyszłości. 

Dlaczego zmieniamy nazwę?

Trzy główne powody:

  1. Nawet po rozdzieleniu, klienci, inwestorzy oraz media łączyły nas z firmą Manitowoc Company oraz Manitowoc Cranes.
  2. Możemy korzystać z logo Manitowoc tylko do 2018 roku. 

  3. Najważniejszym powodem jest wprowadzenie nowej strategii polegającej na zmianie dotychczasowego wizerunku dostawcy indywidualnych produktów na dostawcę kompleksowych rozwiązań kuchennych. Jako organizacja chcemy stać się zunifikowaną i zorientowaną na klienta firmą. 


Dlaczego Welbilt?

Słowo „Welbilt” nawiązuje do trwałości, niezawodności oraz wytrzymałości. Jest to także nazwa jednej z naszych wcześniejszych firm. The Welbilt Stove Company zostala założona przez Braci Hirsch już w 1929 roku. Była to pierwsza firma w przemyśle, która wpadła na pomysł wprowadzenia kompletnych rozwiązań do gastronomii. Zgodnie z naszą definicją wprowadź innowację na stół, oferujemy naszym klientom nieustanną niezawodność, pragmatyczną innowacyjność, inteligentnie połączone rozwiązania z krótszymi czasami realizacji, szybszymi dostawami oraz sprawdzoną jakością produktów.

Co dalej?

Zmiany są częścią dzisiejszego świata. Część tych zmian widać już dzisiaj. Na inne potrzeba więcej czasu. Jesteśmy podekscytowani rozpoczynając kolejny rozdział w przyszłości naszej firmy.

Witamy w Welbilt! www.welbilt.com