Tomasz Krake członkiem Klubu Szefów Kuchni

Klub Szefów Kuchni pod przewodnictwem Prezesa Jarosława Walczyka 8 grudnia 2017 roku przyjął w poczet członków Tomasza Krake, szefa kuchni korporacyjny Welbilt Polska.

Klub Szefów Kuchni jest elitarną organizacją zrzeszającą najlepszych szefów kuchni w Polsce. Znani z telewizyjnych ekranów i znakomitych restauracji kucharze łączą siły, pomysły i entuzjazm, promując polską kuchnię i troszcząc się o edukację młodego pokolenia kucharzy.
- Zarząd Klubu Szefów Kuchni zdecydował, że Tomek Krake jest bardzo dobrym kandydatem na członka. Posiada bogate doświadczenie i dużą wyobraźnię kulinarną, dlatego świetnie wpisuje się w ramy Klubu. Potrzebujemy takich ludzi w całej Polsce by prężnie działać i realizować nasze postanowienia statutowe – powiedział Jarosław Walczyk, Prezes Klubu Szefów Kuchni
Tomasz Krake posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał w różnych miejscach w Polsce. Od niespełna 10 lat wspiera wiedzą techniczną i kulinarną niemieckiego producenta pieców konwekcyjno-parowych firmę Convotherm obecnie należącej do amerykańskiej korporacji Welbilt. 
- Bardzo się cieszę, że dołączyłem do elitarnego grona szefów kuchni. Mam nadzieję, że będę miał możliwość wykorzystać swoje doświadczenie współpracując z różnymi szefami przy ciekawych wydarzeniach – powiedział Tomek Krake